ROZWIJAJ SIĘ...

ZAJRZYJ

... W GŁĄB SIEBIE

DODATKOWA OFERTA ŚWIĄTECZNA
POWRÓT

DODATKOWA OFERTA ŚWIĄTECZNA

Ze względu na zbliżający się okres świąteczny, przygotowałam propozycję, która jest idealnym uzupełnieniem dla tego ciepłego, pełnego życzliwości okresu roku. Czas świąt to przecież czas odpoczynku, złapania oddechu i naładowania akumulatorów w rodzinnej atmosferze. Dlatego warto wyjść naprzeciw komfortowi pracowników i dać im wiedzę, dzięki której będą mogli efektywniej skorzystać z wolnego czasu, by wrócić do pracy z radością i poczuciem spełnienia.

Skrócone (1 godzinne) szkolenie „work-life balance” może być częścią pracowniczego spotkania świątecznego lub odrębnym gestem, pozwalającym na skupienie się na sferze komfortu pracowników.

 

Do oferty szkolenia dołączam także płytę z relaksacjami, która będzie dobrym uzupełnieniem dla szkolenia. Płyta powstała w oparciu o trening progresywny Jacobsona oraz trening autogenny Schultza. Składa się z trzech części: dwóch dłuższych treningów, ćwiczenia oddechowego oraz wizualizacji. Oprawę muzyczną przygotował Sebastian Piekarek, relaksacje prowadzę ja. W pierwszej relaksacji podmiotem ćwiczeń jest ciało, a w drugiej umysł. Każda z tych metod jest powszechnie stosowana w psychoterapii i psychiatrii. To idealne metody treningu stosowane powszechnie w działaniach psychoterapeutycznych jak i w codziennym życiu.