ROZWIJAJ SIĘ...

ZAJRZYJ

... W GŁĄB SIEBIE

WARSZTATY I SZKOLENIA
DODATKOWA OFERTA ŚWIĄTECZNA

DODATKOWA OFERTA ŚWIĄTECZNA: Z okazji świąt lub uroczystości firmowych proponuję wykłady motywacyjne oraz prezent dla pracowników w postaci jednej z moich książek lub płyty relaksacyjnej. Taki upominek to doskonałe uzupełnienie poruszanych przeze mnie podczas spotkań tematów.

OFERTA WYKŁADÓW, WARSZTATÓW, SZKOLEŃ, TRENINGÓW

OFERTA DLA FIRM ORAZ KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH: Jedną z moich specjalizacji jest przygotowanie i prowadzenie WYKŁADÓW, SZKOLEŃ, WARSZTATÓW i TRENINGÓW z zakresu psychologii rozwoju zawodowego i osobistego. Od lat wspieram pracowników firm i Klientów indywidualnych w karierze zawodowej. Proponuję szeroką gamę tematów spotkań wspierających w zakresie rozwoju zawodowego. Temat spotkania oraz jego forma (wykład lub szkolenie lub trening albo warsztat) oraz jego zakres merytoryczny zostaną dopasowane do oczekiwań i potrzeb Klienta. Wybrany czy zaproponowany przez Klienta temat zostanie szczegółowo rozpisany, tak, aby w ofercie zawrzeć najważniejsze zagadnienia poruszane podczas spotkania. Zajęcia prowadzone są metodą interaktywną – spotkania urozmaicają dyskusje, ćwiczenia, testy, psychozabawy i przykłady z mojej praktyki zawodowej oraz doświadczeń uczestników spotkania. Proponowane tematy spotkań mogą być przeprowadzone w formie wykładów motywacyjnych (1-2 godzinnych) lub kilkugodzinnych warsztatów oraz kilkudniowych szkoleń i treningów. Czas trwania spotkania oraz poruszane zagadnienia będą dostosowane do potrzeb i wymagań Klienta. Do tej pory z mojej oferty skorzystały między innymi takie marki jak: Mercedes-Benz Polska, BRE Bank, McDonald’s Polska, McKinsey&Company, IBM.

Oferta specjalna: FEMINA PROGRESS

SPECJALNA OFERTA DLA KOBIET: Cykl warsztatów "Femina Progress... w odkrywaniu swojej kobiecości" Zapraszamy na cykl 6 warsztatów, które pozwolą na nowo wejść Tobie na drogę własnej kobiecości, poczuć się dumną i pewną siebie. Możesz wziąć udział w pojedynczym warsztacie lub całym cyklu.