ROZWIJAJ SIĘ...

ZAJRZYJ

... W GŁĄB SIEBIE

Nas troje czyli rodzinne nastroje
POWRÓT

Książka zawiera wskazówki dla osób chcących zbudować i pielęgnować szczęśliwe relacje rodzinne. - Poznaj zasady gwarantujące dbanie zarówno o najbliższą rodzinę, jak również o innych bliskich i samego siebie. Utrzymanie takiej równowagi to nie lada sztuka. Serdecznie polecam - Maria Rotkiel

"Nas troje czyli rodzinne nastroje" to kolejny poradnik psychologiczny, który pomaga i wspiera w budowaniu pozytywnych relacji i dbaniu o więzi z bliskimi osobami. Polecam!

O wartości naszego życia stanowią w dużej mierze relacje z innymi ludźmi, związki z bliskimi osobami, które są źródłem wielu radości, ale również trosk i trudnych emocji. Sztuka życia wśród innych to jedna z naszych największych umiejętności i jedno z najtrudniejszych wyzwań. Poradnik Nas troje – czyli rodzinne nastroje porusza najważniejsze kwestie związane z funkcjonowaniem w skomplikowanym, wymagającym wielu psychologicznych umiejętności systemie wzajemnych zależności – czyli w rodzinie. Dzięki jego lekturze dowiecie się m.in. jak budować bliskość opartą na zaufaniu i wzajemnym wsparciu, jak pielęgnować związek, jednocześnie dbając o relacje rodzinne, czyli więzi z rodzicami, rodzeństwem, dziećmi, a także jak odnaleźć się w gąszczu rodzinnych problemów i układów.

Miłość nie ogranicza się do pary! Dowiedz się jak polubić rodzinę partnera, jak przekonać go do twoich znajomych, a wreszcie jak ułożyć sobie szczęście, gdy na świecie pojawi się wasze dziecko, bo szczęście w rodzinie polega nie tylko na cierpliwości i dyplomacji, ale przede wszystkim na empatii, szacunku i wzajemnym zrozumieniu!

To nieprawda, że z rodziną ładnie wychodzi się tylko na zdjęciu! Naucz się budować trwałe relacje w oparciu na empatii i zaufaniu!